img-head

Pozice: Ředitel/ka obchodního rozvoje

Zajímáte se o obchod a techniku? Máte výborné komunikační schopnosti a rádi byste uplatnili své zkušenosti ve společnosti zaměřené na technologie a zařízení v oblasti vodního hospodářství? IN – EKO TEAM s.r.o., přední inženýrská firma specializující se na terciární úpravu v čistírnách odpadních vod, hledá do svého týmu zkušeného obchodního ředitele.

Co od Vás očekáváme:

  • zájem o techniku a ochranu životního prostředí
  • prokazatelné zkušenosti v oblasti obchodu a vedení týmu
  • schopnost komunikace s lidmi a prozákaznický přístup
  • týmového ducha a schopnost spolupracovat
  • plynulou komunikaci v anglickém jazyce

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • navrhování a provádění obchodních strategií s cílem podpořit růst a dosahování firemních cílů a vizí
  • pochopení a naplňování potřeb stávajících klientů za účelem upevnění a prohloubení obchodních vztahů
  • aktivní vyhledávání a akvizice nových klientů, efektivní správa všech obchodních vztahů
  • vedení a koordinace týmů napříč odděleními (marketing, prodej, zákaznická podpora) k dosažení společných cílů
  • sledování tržních trendů a identifikace obchodních příležitostí pro další růst

Co Vám nabízíme:

  • klíčovou roli v dynamické a rostoucí společnosti
  • možnost růstu v oblasti sales a business developmentu
  • pevnou měsíční mzdu plus provizi založenou na výsledcích
  • práci v moderním a příjemném prostředí s možností home-office
  • širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů, včetně příspěvků na stravování, jazykové kurzy a další vzdělávání
  • extra týden dovolené, sick days, kafeterii
  • automobil po zkušební době

Připojte se k nám a staňte se součástí týmu, který formuje budoucnost vodního hospodářství! Těšíme se na Vás.

Svůj životopis spolu s motivačním dopisem zašlete na kariera@in-eko.cz nebo nás kontaktujte na telefonním čísle +420 773 757 605.

Group 17850
Rodinné prostředí
Group 17832
Jedinečné technologie
Group 17844
Rychle rostoucí společnosti